• Türkiye ve Ortadoğu bölgesinin en hızlı büyüyen ve en büyük mobil teknoloji şirketi olarak sizlere 5 alanda onlarca avantaj sağlıyoruz;
  • 25 milyon üyeye erişim – 50 milyon aylık ziyaretçi sayısı ile sadakati yüksek müşteriler
  • 600 milyon TL ile Türkiye’nin en büyük dijital pazarlama yatırımı
  • Pratik ve kullanışlı satıcı paneli
  • Operasyonu kolaylaştıran kargo entegrasyonları ve uygun kargo fiyatları
  • Satış artırma ve iyi operasyon için 20+ eğitim ve etkinlik içeriği ile Trendyol Akademi
  • Ücretsiz mağaza

Satıcı olmak için başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Satıcı olma talebiniz onaylandıktan sonra Lezzetinyolu.com satıcısı olabilirsiniz. Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın. 

Evet. Lezzetinyolu.com’da ticari faaliyet göstermek için anonim, limited veya şahıs şirket tipinde bir kuruluşunuzun olması gerekmektedir. Şahıs şirketleri T.C kimlik numarası, anonim/limited şirketlerinin vergi kimlik numaralarını bildirmesi zorunludur.

Hayır, satıcı olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Başvurunuzu ilettikten sonra Lezzetinyolu.com ekibi başvurunuz için bir ön değerlendirme yapar. Başvurunuz bu adımda uygun görülürse onaylanabilir veya onaylanmaz. Onaylanmayan başvurular ileride ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden değerlendirilebilir. Başvurunuz onaylanırsa size onay e-postası iletilecek ve satıcı paneline giriş yaparak eksik belge/bilgilerinizi girmenizi istenir. Yüklediğiniz bilgi/belgeler Lezzetinyolu.com ekibi tarafından değerlendirilirken sizler de ürünlerinizi Lezzetinyolu.com sistemine yükleyebilirsiniz.

Bilgi ve belge süreçleriyle ilgili dokümanı incelemek için tıklayın.

Evet, Lezzetinyolu.com ile satış yapabilmeniz için başvurunuz onaylandıktan sonra size gelen e-posta ile gireceğiniz satıcı panelinde yer alan sözleşmenin ve komisyon vade tablosunun her sayfasını yetkili kişinin imzalaması ve kaşelemesi gerekmektedir.

İmzaladığınız sözleşmeyi öncelikle Lezzetinyolu.com satıcı panelinden yüklemeniz sonra Lezzetinyolu.com’a kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul
Kime: Sözleşme Birimi Dikkatine

Başvurunuzun olumlu değerlendirilmediğine dair e-posta tarafınıza ulaştıktan 30 gün sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz. Ancak eksik bilgi sebebiyle onaylanmama durumunda aynı gün içinde revize yapıp başvurabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra firmanıza ait belgeleri Lezzetinyolu.com satıcı panelinden yüklemelisiniz.

Limited şirketiyseniz; 1) Faaliyet Belgesi 2) Vergi Levhası 2) Sicil Gazetesi 4) İmza sirküsü belgelerini yüklemeniz gerekmektedir.
Şahıs firmasıysanız; 1) Vergi Levhası 2) İmza Sirküsü belgelerini yüklemeniz gerekmektedir.

Ayrıca Lezzetinyolu.com Üyelik Sözleşmesi ve Komisyon&Vade Tablosu ıslak imzalı ve kaşeli olarak ayrıca Lezzetinyolu.com’a kargo ile iletmelisiniz. Kargo üzerine “”Sözleşme Birimi Dikkatine”” yazmanızı rica ederiz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra öncelikle tarafınıza iletilecek mailden Lezzetinyolu.com Satıcı Paneline giriş için şifre oluşturmanız gerekmektedir. Lezzetinyolu.com satıcı paneline giriş yaptıktan sonra sizden istenen belgeleri satıcı paneline yüklemeniz gerekmektedir. Belgelerinizi anasayfanızda yer alan Satıcı Başvuru Sürecim alanından yükleyebilirsiniz.

Bunun için Başvuru Adımları adlı eğitim içeriğimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.